Кіровська сел/рада
http://dnkirovsel.dp.gov.uaПОВІДОМЛЕННЯ

про розгляд містобудівної документації

 

Для ознайомлення територіальної громади з намірами забудови частини території, відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в приміщенні Обухівської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 35 смт Обухівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., оприлюднено проект:

«ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН частини території кварталу для розміщення земельних ділянок під індивідуальну забудову по провулку Новий в смт Обухівка Дніпровського району Дніпропетровської області»

Детальний план частини території розроблений на підставі рішення Обухівської селищної ради від 27.04.2018 №452-27/VIІ «Про надання дозволу на розробку містобудівної документації «Детальний план території» для розміщення земельних ділянок під індивідуальну забудову по провулку Новий в смт Обухівка».

Головною метою проекту є визначення умов та обмежень, щодо можливості розміщення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Матеріали проекту (креслення та пояснювальна записка) представлені для ознайомлення в робочі дні з 09.09.2019 по 09.10.2019. Пропозиції та зауваження надаються в письмовій формі на адресу: вул. Центральна, 35  смт Обухівка до 09.10.2019.

Телефон для довідок: (056) 761-16-45