http://dnkirovsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кіровська сел/рада >> Новини
ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ?
Версія для друку Написати листа

ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ?

 

Механізм оформлення житлових субсидій суттєво спрощено. Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг мешканцям Дніпровського району необхідно заповнити лише Заяву та Декларацію про доходи. Жодних інших документів для призначення субсидії на загальних підставах не потрібно (для орендарів – копія договору найму житла).

 

Готові документи можна:
  • самостійно подати до управління соціального захисту населення Дніпровської райдержадміністрації за адресою смт Слобожанське, вул. Теплична 5, каб.9 (при собі мати паспорт або інший документ, який посвідчує особистість);
  • самостійно подати до міської, сільських і селищних рад за місцем реєстрації (орендарям – за місцем проживання), де документи приймають уповноважені особи, які допоможуть у заповненні документів та нададуть консультацію щодо умов призначення субсидії;
  • надіслати рекомендованим листом управлінню соціального захисту населення Дніпровської райдержадміністрації на поштову адресу:
        вул. Теплична, 5, смт Слобожанське, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 52005
  • відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua або igov.org.ua). У разі надсилання з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису заявником зазначених документів у місячний строк. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

 

Після отримання за запитами необхідних для призначення житлової субсидії документів: про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, про забезпеченість комунальними послугами, про доходи, управління соціального захисту населення письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру через уповноважених представників місцевих рад.

 

Субсидія безповоротно призначається до кінця опалювального сезону, але не більш ніж на 12 місяців, та автоматично перераховується на наступний термін вже без додаткових заяв.

 

Альона Шевелєва, начальник відділу прийняття рішень та призначення соціальних допомог УСЗН ДРДА

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор