http://dnkirovsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кіровська сел/рада >> Новини
Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України “Про очищення влади”
Версія для друку Написати листа

УКРАЇНА
 
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
 
ОБУХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____________________________________________________________

Розпорядження  
селищного голови
 
 
Про проведення перевірки відомостей 
щодо застосування заборон, передбачених 
Законом України “Про очищення влади”
 
          Відповідно до пункту 10 частини першої статті 2, частини четвертої статті 5 Закону України “Про очищення влади” (далі-Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (далі-Порядок), плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р (далі-План), на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від .03.2015 № -од “Про проведення перевірки відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України “Про очищення влади”: 
 
           1. Провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” стосовно головних та інших спеціалістів (державних службовців) відділу, визначивши 20 жовтня 2016 року днем початку проведення перевірки. 
 
            2. Взяти до відома, що роботу  з кадрових питань, в тому числі особові справи  працівників відділу веде секретар селищної ради.
 
            3. Перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” провести в межах періоду, встановленого відповідно до Плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р.
 
             4. Ознайомити із цим наказом головних та інших спеціалістів (державних службовців) відділу, у тому числі працівників, які відсутні на робочому місці (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках для догляду за дитиною, у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відсторонені від посади).
 
             5. Спеціалістам (державним службовцям) відділу у десятиденний строк з дня початку проведення відповідної перевірки подати до кадрової служби селищної ради власноручно написану заяву про те, що до нього (неї) не застосовуються (застосовуються) заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно додатків 1 та 2 до Порядку, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, а також копію паспорта громадянина України.
 
             6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 
 Селищний голова                                                       Гезь В.Г.
 
смт Обухівка
17.10. 2016 року
№ 50

Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор