http://dnkirovsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кіровська сел/рада >> Новини
ІНФОРМАЦІЯ про кандидатів в депутати Обухівської ОТГ Дніпровського району
Версія для друку Написати листа

ІНФОРМАЦІЯ

про кандидатів в депутати Обухівської ОТГ

Дніпровського району

 

з/п

№ округу

Прізвище, ім’я,

по батькові

Дата народження

Місце роботи

Партійність

Суб’єкт висування

  1.  

1

Суркова Галина Григорівна.

21 червня 1972 року

Працює на посаді секретаря Обухівської селищної ради

. Безпартійна..

Самовисуванець.

  1.  

1

Ворошило Руслан Петрович.

2 вересня 1992 р.

Начальник юридичного відділу Дніпровської районної ради.

Безпартійний.

Самовисуванець .

  1.  

1

Височин Сергій Миколайович.  . 

21.березня.

1973 року

Фізична особа підприємець

Безпартійний.

ПП «Слуга народа»

  1.  

2

Швороб Валентина Іванівна.

10 жовтня 1971 року

. Приватний підприєм

Безпартійна

Самовисуванець.

  1.  

2

Ворошило Петро Михайлович.

07 липня

1970 р..

. Пенсіонер

Безпартійний

Самовисуванець.

  1.  

2

Клименко Вячеслав Миколайович.

 01 лютого 1978 року

Працює спеціалістом І-категорії – землевпорядником Обухівської селищної ради

Безпартійний

Самовисуванець

  1.  

2

Нестеренко Світлана Володимирівна. Народилася. Освіта загальна середня. Громадянка України.

14.09.1973 року

Працює КЗ ДОКЛ ім.. Мечникова

Член партіїї ВО «Батьківщина».

ВО «Батьківщина»

  1.  

2

Пивоваров Юрій Анатолійович.

06серпня 1982 року

Працює адміністратором магазину Сантехніки в смт. Обухівка.

Безпартійний

Самовисуванець. 

  1.  

2

Сенець Ольга Володимирівна

22 листопада

.1978 року.

КЗ «Обухівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» . Заступник директора з навчально виховної роботи.

Безпартійна

. ПП «Слуга народа»

  1.  

3

Хлівіцький Максим Іванович,.

07 січня 1995 року,

Працює в "Дніпровскому локомотивному депо" помічником машиніста електровоза

Безпартійний.

Самовисуванець

  1.  

3

Молянова Тамара Миколаївна. 

16 квітня1962року

Працює  викладачем  та заступником директора з навчально-виховної роботи в КЗ Обухівська ЗОШ №1

Безпартійний.

Самовисуванець

  1.  

3

Щогла Євген Миколайович..

21 жовтня 1993 року.

ТОВ «АТБ-маркет».

Безпартійний.

Самовисуванець .

  1.  

3

Єгоров Юрій Іванович.

25.07.1967 року.

Займається громадською діяльністю

Безпартійний..

ПП «Слуга народа»

  1.  

4

Гура Григорій Васильович.

26 липня 1956 року.

Пенсіонер.

Безпартійний.

Самовисуванець. 

  1.  

4

. Гаркуша Володимир Васильович.

23 грудня 1980 року.

Займає посаду директора ТОВ «ТЗК-2000».

Безпартійний.

Самовисуванець

  1.  

4

Кислиця Сергій Віталійович.  

16 липня 1983 року

ПП «Зігфрід-М».

Безпартійний. 

Самовисуванець. 

  1.  

4

Легостаєв Іван Миколайович.

  25.01.1982 року.

Адвокат.

Безпартійний.

ПП «Слуга народа»

  1.  

4

Худан Дмитро Олександрович.

23.06.1980р

Директор ТОВ "УКРТЕПЛОБУД". 

Безпартійний. 

Самовисуванець.

  1.  

5

Ільченко  Юлія Іванівна.

04 жовтня 1979 року

Працює в ФО-П Ковпак В.Г

Безпартійна

Самовисуванець.

  1.  

5

Зіньковський Сергій Олексійович .

31.05.1970 року.

Директор ПП «Зіньковський».

Член партії ВО «Батьківщина.

Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.

  1.  

5

Гладкий Іван Євгенович.

25.08.1996

ТОВ «Альянс – 2018 «, менеджер.

Безпартійний.

ПП «Слуга народа»

  1.  

6

Немченко Катерина Ігорівна.

17 квітня 1998 року.

Навчається Університет митної справи та фінансів.

Член Політичної партії »Європейська Солідарність».

Політична партії »Європейська Солідарність». 

  1.  

6

Синець Людмила Вікторівна. 

10 червня 1970 року.

Працює в Кіровській АЗПСМ, медична сестра ЗПСМ

Безпартійна.

Самовисуванець

  1.  

 

Коляда Ігор Володимирович.

18.07.1971 року.

Дніпровько - Орільський природний заповіднику

Член партії ВО «Батьківщина.

Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

  1.  

6

Карасьова Олександра Владиславівна.

17 вересня 1982 р.

Заступник голови   громадської організації "Незалежний розвиток".

Безпартійна

Самовисуванець

  1.  

6

Пивоваров Роман Миколайович.

13.05.1975 року.

Начальник першого слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області.

Безпартійний.

 Політична партія «Слуга народу».

  1.  

7

Зідра Юрій Борисович.

15.10.1972 року. 

Працює в Обухівському, лісництві на  посаді лісничого Обухівського лісництва.

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

7

Готвянська Антоніна Віталіївна.

24 квітня 1993 року.

Домогосподарка.

Безпартійна.

Самовисуванець.

  1.  

7

Торопов Андрій Олександрович.

28 червня 1998 року.

Навчається У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ, «Юридичний факультет» Спеціальність – Правоохоронна діяльність.

Член Політичної партії »Європейська Солідарність».

ПП »Європейська Солідарність».

  1.  

7

 Книш Марина Володимирівна.

29.11.1987 року.

КЗ «Центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді» Дніпровської районної ради.

Безпартійна.

Самовисуванець

  1.  

7

Зінкевич Марія Юріївна.

26.08.1983

КЗ ДНЗ №17 «Орлятко».

Член партії ВО  «Батьківщина».

ВО «Батьківщина».

  1.  

8

Обух Віктор Євгенійович.

13 квітня 1961року.

Працює на посаді завідувача , лікаря загальної практики сімейна медицина Обухівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини.

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

8

Гаврилюк Микола Володимирович.

18.03.1961 року.

Тимчасово не працює.

Член партії ВО  «Батьківщина».

ВО «Батьківщина».

  1.  

8

Скачедуб Олександр Володимирович.

22.03.1960 року.

Приватний підприємець.

Безпартійний.

ПП «Слуга народа».

  1.  

9

Кириленко Віта Олександрівна.

4 грудня 1981 року.

Займає посаду секретаря керівника Обухівської селищної ради.

Безпартійна. 

Самовисуванець. 

  1.  

9

Рубан Максим Вячеславович.

13 лютого 1999 року.

Працює ТОВ “ЦеТехно” - Менеджер з продажу.

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

9

Горяний Роман Григорович.

26 жовтня 1982 року.

Приватний підприємець.

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

9

Сердюк Володимир Григорович.

03.травня 1956року

Пенсіонер

Член партії ВО  «Батьківщина».

ВО «Батьківщина».

  1.  

10

Шкурко Олексій Іванович.

30 березня 1961 року.

Тимчасово не працює

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

10

Рубан Ярослав Олександрович.

26 липня 1985 року.

ТОВ «АТБ-Маркет», Служба ІТ, Відділ ТП.

Безпартійний

Самовисуванець

  1.  

10

Джоболда Валерій Федорович.

28.серпня

.1968 року.

КЗ міська клінічна лікарня №11.

Безпартійний.

ПП «Опозиційна Платформа – За Життя».

  1.  

10

Пікінер Володимир Олександрович.

20.листопада.1984 року.

ПРаТ «ДМЗ».

Член партії «Слуга народу».

ПП «Слуга народа»

  1.  

11

Поліщук Володимир Анатолійович.

24.травня 1965року.

Займається  веденням особистого господарства.

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

11

Коняєв Олександр Вячеславович.

14.жовтня 1982 року.

ФОП ЄВСІН., водій.

Безпартійний.  

Самовисуванець

  1.  

11

Неженець Володимир Олександрович.

03 січня.1997 року.

.  ТОВ МНПК ВЕСТА.

Безпартійний.

ПП «Слуга народа».

  1.  

12

Шмарьова Тетяна  Григорівна. 

27 червня 1978 року.

Продавець  в магазині «Хороший» СПД ФОП Гладкий Є.А.

Безпартійна.

Самовисуванець.

  1.  

12

Коляда Вячеслав Іванович.

07 квітня 1975 року

ТОВ «Янтарне».

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

12

Хомяк Людмила Іванівна.

17.грудня. 1966 року

Директор ТОВ «ІП «Надежда». 

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

12

Пікінер Галина Миколаївна.

07.жовтня

.1960 року.

Домогосподарка.

Член партії «Слуга народа».

ПП «Слуга народа».

  1.  

13

Заплюсвічка Олег Володимирович. 

05 грудня 1977року.

Дніпровське  пасажирське вагонне депо.

Безпартійний.  

Самовисуванець. 

  1.  

13

Обух Олексій Анатолійович.

30.березня.1986 року.

Тимчасово не працює.

Член партії ВО «Батьківщина».

ВО «Батьківщина».

  1.  

13

Руденко Інесса Анатоліївна.

04.серпня.

1969 року.

КЗО «СЗШ № 147 ім. В. Чорновола»  ДМР

Безпартійна.

ПП «Слуга народа».

  1.  

13

Припадчева Вікторія Анатоліївна..

04 квітня 1967 року.

Директор ТОВ «Магнолія» м. Дніпро

Безпартійна.

Самовисуванець.

  1.  

14

Стадник  Наталія Геннадіївна.

17 квітня 1968 року. 

Приватний підприємець.

Безпартійна.

Самовисуванець

  1.  

14

Руденко Богдан Михайлович.

01 квітня

1994 року.

Само занята особа.

Безпартійний

ПП «Слуга народа».

  1.  

15

Діякон Дмитро Віталійович.  

05.березня 1973 року.

Працює культорганізатором Комунального комплексного позашкільного навчального закладу «Міський дитячо-юнацький центр «Бригантина» Дніпровської міської ради.

Безпартійний

Самовисуванець

  1.  

15

. Джур Людмила Степанівна.

18 серпня 1959 року.

КЗ «Обухівська ЗОШ № 1.

Безпартійна

Самовисуванець

  1.  

15

Суділовський Микола Іванович.

29.червня.

1957 року.

Директор ТОВ СОТ «Дайнон».

Член партії ВО «Батьківщина».

ВО «Батьківщина».

  1.  

15

Кравченко Олександр Володимирович.

14.листопада.1974 року.

Заступник директора ДП «НДТІ».

Безпартійний

ПП «Слуга народа».

  1.  

15

Капітанов Вадим Васильович.

07 березня 1968 року.

Директор ТОВ «ББК Комфор – Сервіс».

Безпартійний.

ПП «Опозиційна Платформа – За Життя».

  1.  

16

Пархоменко Валерій Юрійович.

27 листопада 2000 року

Навчається: Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровський педагогічний коледж» Дніпропетровської обласної ради.

Безпартійний.

Самовисуванець

  1.  

16

Сидоренко Альона Олександрівна.

15 грудня 1981 року.

Домогосподарка.

Безпартійна.

Самовисуванець.

  1.  

16

Мельников Олексій Олександрович.

25 листопада 1974 року.

Тимчасово не працює..

Безпартійний

Самовисуванець

  1.  

16

Гаффаров Тельман Ельманович.

09 листопада 1987 року

Працює в ТОВ М’ясна фабрика «Фаворит плюс».

Безпартійний.

Самовисуванець.

  1.  

16

Халявка Євген Вікторович.

21травня 1962  року

Працює ПАТ «Дніпроводоканал» охоронець.

Член партії ВО « Батьківщина».

ВО « Батьківщина».

  1.  

16

Сугак Дмитро Валерійович.

08 серпня 1986 року.

Тимчасово не працює.

Безпартійний.

ПП «Опозиційна Платформа – За Життя».

  1.  

16

Сологуб Людмила Валеріївна .

02 липня 1966 року.

Машинобудівний коледж  ДНУ ім.. Гончара практичним психолог

Безпартійна.

Самовисуванець

  1.  

16

Аракелова Алла Разміковна.

07 жовтня  1970 року.

 Голова адвокатського об,єднання « Аракелова ,Бутенко і партнери» .

Безпартійна.

.    ПП «Слуга народа»

  1.  

17

Трет.якова Юлія Олександрівна. 

  14 лютого 1975 року.

Приватний підприємець

Безпартійна.

Самовисуванець

  1.  

17

Невкипілий  Антон Григорович.  

15 листопада  1988 року.

  ООО «Днепроремонт». 

Безпартійний.

Самовисуванець

71

17

Кошман Павло Володимирович.

12 листопада 1972 року

ТОВ « Трансвантаждніпро» директор.

Безпартійний

ПП «Опозиційна Платформа – За Життя».

72

17

Борисенко Людмила Анатоліївна..

16 серпня 1969 року.

Продавець консультант.

Безпартійна.

ПП «Слуга народа»

73

18

Філіп Євген Іванович.

14 жовтня 1975 року

Оператор ФНС в КП «Добробуд».

Безпартійний

Самовисуванець.

74

18

Дьоміна Світлана Анатоліївна.

19 лютого 1971 року.

Обухівська селищна рада спеціаліст І категорії

Безпартійна

ПП «Опозиційна Платформа – За Життя».

75

18

Лиснянський Максим Григорович .

24 червня 1987 року.

 ТОВ « ТЕХНО- МАКСІ»  директор

Безпартійний

ПП «Слуга народа».

76

19

Синиця Наталія Олександрівна..

19 червня 1990 року.

Дніпровський районний  центр  соціальних служб для сім’ї , дітей  та молоді

Безпартійна.

Самовисуванець.

77

19

Білоус Оксана Володимирівна.

15 червня  1978 року.

Тимчасово не працює..

Безпартійна

Самовисуванець

78

19

Третяк Ольга Анатоліївна.

20 серпня 1983 року.

Працює бухгалтером з розрахунків з працівниками КП «Молодіжне творче об’єднання » ДМР

Безпартійна

Самовисуванець.

79

19

Цибка Яна Анатоліївна.

29 лютого 1984 року.

Тимчасово не працює

Член партії ВО « Батьківщина».

ВО Батьківщина

80

19

Моісєєнко Олександр Вікторович. 

07 січня 1967 року.

Самозанята особа

Безпартійний.

.ПП «Слуга народа»

81

19

Пащук Станіслав Валерійович..

27 січня 1983 року.

ТОВ АРТ-ЛАЙН директор

Безпартійний.

Самовисуванець

82

20

Гладкий Євген Анатолійович.  

3 травня 1979 року.

Фізична особа-підприємець.

Безпартійний

Самовисуванець

83

20

Руденко Іван Володимирович.

03 Грудня 1972 року.

Приватний підприємець.

Член партії ВО « Батьківщина».

ПП Батьківщина.           

84

20

Бутенко Олександр Васильович.

19 січня 1982 року

Директор ТОВ ВФ «Агротехмонтаж»

Безпартійний

ПП «Слуга народа»

85

21

Титаренко Наталія Іванівна 

09 січня 1957року.

Приватне акціонерне товариство кондитерська фабрика АВК м. Дніпро».

Безпартійна.

Самовисуванець

86

21

Курзіна Альона Сергівна.

08 квітня 1983 року

Тимчасово не працює

Член ВО « Батьківщина»

ВО Батьківщина.

87

21

Лук’яненко Станіслав Володимирович..

31 березня 1982 року.

Тимчасово не працює.

Безпартійний

Самовисуванець.

88

21

Хуторна Тетяна Сергіївна

04 липня 1981 року.

Горянівський навчально – виховний комплекс «Загально освітня школа І-ІІІ ступеня дошкільний навчальний заклад».

Безпартійна

ПП «Слуга народа»

89

22

Почтова Анжеліка Миколаївна. 

18 березня 1971 року.

Домогосподарка.

Безпартійна.

Самовисуванець  .

90

22

Шатило Наталія Миколаївна.

24 грудня 1980 року .

Обухівська селищна рада інспектор ВОС

Член ВО « Батьківщина».

ВО «Батьківщина.»

91

22

Гладка Тетяна Ігорівна.

12 грудня 1991 року.

 КЗ « Обухівська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів» вчитель.

Безпартійна.

. ПП «Слуга народа»

92

23

Гунько Олександр Сергійович. 

14.жовтня

.1995 р.

Тимчасово не працює.

Безпартійний.

Самовисуванець.

93

23

Антоненко Станіслав Олександрович.

23 березня 1973 року.

ПП « Зіньковський» менеджер

Член ВО « Батьківщина».

ВО « Батьківщина».

94

23

Шуліпа Вікторія Мойсеївна.

25 липня 1985 року.

Горянівський навчально – виховний комплекс «Загально освітня школа І-ІІІ ступеня дошкільний навчальний заклад».

Безпартійна

ПП «Слуга народа».

95

24

Попроцька Ірина Станіславівна,

15 січня 1968 року.

Працює на посаді секретаря виконкому Миколаївської селищної ради Петриківського району  Дніпропетровської області.

Безпартійна.

Самовисуванець

96

24

Демидович Геннадій Анатолійович.

14 лютого 1971 року.

Працює в навчально-виховному об’єднанні ліцей нових інформаційних технологій м. Камянське.

Безпартійний.

Самовисуванець

97

24

Потапенко Олег Миколайович.

20 липня 1962 року.

Приватний підприємець.

Безпартійний.

ПП «Слуга народа»

98

24

Козар Ірина Вікторівна.

13 серпня 1963 року.

ТОВ ТД « УКРСНАБ- РЕСУРС» директор.

Безпартійна.

Самовисуванець

99

25

Буряк Надія Миколаївна. 

29 квітня.1959 року .

Пенсіонерка.

Безпартійна.

Самовисуванець.

100

25

Максюта Сергій Анатолійович. . 

23.серпня

1982 року .

ПАТ «ДКХЗ» вантажник.

Безпартійний.

Самовисуванець.

101

25

Ірклій Валерій Вілійович. . 

27.березня

1957 року .

Пенсіонер.

Безпартійний

ПП «Слуга народа»

102

26

Мінчун Станіслав Григорович.

26 липня 1965 року.

ФГ «Григорьєве».

Безпартійний

ПП «Слуга народа»

103

26

Юхименко Ірина Сергіївна. . 

17 серпня 1983 року

КЗОЗ «Миколаївський ФАП» молодша медсестра.

Безпартійна

Самовисуванець.

 


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор