http://dnkirovsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кіровська сел/рада >> Новини
Чорний піар по-Обухівськи
Версія для друку Написати листа

Чорний піар по-Обухівськи
 
           Нещодавно в мережі інтернет з'явилася інформація щодо “жахливих” фінансових порушень в Обухівській селищній раді Дніпровського району Дніпропетровської області...
           Однак, людській підлості немає меж, і це в черговий раз підтвердилося...
           З метою компрометації роботи Обухівської селищної ради була висвітлена замовлена стаття, в якій надається інформація не в повному обсязі, а у вигляді, вигідному для “доброзичливих громадян”.
           В зазначеній статті вказали на порушення. Але ж не написали, що 123 тис. гривень субвенції на безкоштовне харчування дітей молодших класів, були перераховані не в завищених об'ємах, а відповідно розрахункам Дніпровського районного відділу освіти, що кошти були використані за цільовим призначенням, а порушенням було тільки те, що їх використали не в першому півріччі учбового року, як планувалося, а у другому. Невже безкоштовне харчування дітей 1-4 класів та пільгових категорій є збитком для селищної ради? На жаль ті, хто замовив цю статтю вважають саме так!!!
           Виявлені порушення по оплаті праці були пов'язані з виплатою 10% за шкідливі умови праці без атестації робочих місць у дитячому садочку та за нарахування щомісячних премій в випробувальний термін. Не йдеться про невірність нарахованих сум або їх завищення, а тільки за несвоєчасність нарахувань заробітної плати. В ході ревізії порушення відшкодовано в повному обсязі і не призвело до збитків селищної ради ні на копійку. 
           Взагалі, всі виявлені порушення було відшкодовано. “Шановні замовники” мабуть не дочитали до кінця та не зрозуміли зміст матеріалів перевірки, а значить виклали брехливу інформацію. 
           Щодо 123,0 тис. грн. завищення вартості виконаних робіт по благоустрою селища, то це порушення було допущено в зв'язку з тим, що в селищній раді немає спеціаліста, який може перевірити достовірність фактичної кошторисної вартості даних робіт. Завдяки перевірці аудиторської служби у Обухівської селищної ради з'явилася можливість повернути у селищний бюджет завищену вартість виконаних робіт. На теперішній час селищною радою проводиться робота в цьому напрямку.
           Виникає питання - де ж збитки на 305,0 тис. гривень?
           А питання, кому потрібна ця брехня не виникає! Адже незабаром будуть вибори, і ця брехня відомо кому потрібна: тим хто втрачає свої позиції, тим хто не бажає змін селища на краще.
           На останнє хочеться додати, що у кожного своя правда, і неправда теж, але за кожне неправдиве слово необхідно відповідати...


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор