http://dnkirovsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Кіровська сел/рада >> Новини
Повідомлення про намір змінити тариф.
Версія для друку Написати листа

Керуючись п.2.4. «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/ тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» затвердженого наказом міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390, комунальне підприємство «Добробуд» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ), на водопостачання та водовідведення, витрат, пов'язаних з утримання та обслуговування прибудинкових територій.

Вартість послуги на водопостачання – 6,05 грн./м³ без ПДВ;

Вартість послуги на водовідведення – 8,50 грн./м³ без ПДВ;

Вартість послуги, пов'язаних з утримання та обслуговування прибудинкових територій – 1,77 грн./м² без ПДВ.

Періодичність надання послуг:

1. Послуги надаються згідно встановлених графіків по підприємству.

Обґрунтування причин зміни тарифів. Відповідно Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на житлово-комунальні послуги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.2011р. № 869 підвищення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів (ТПВ), на водопостачання та водовідведення, витрат, пов'язаних з утримання та обслуговування прибудинкових територій, зумовлено рядом факторів. Послуги, які надає КП «Добробуд» є збитковими (це зумовлює погіршення фінансового стану підприємства, умов господарювання, зростання величини кредиторської заборгованості). Підставою для перегляду тарифів на комунальні послуги з водопостачання та водовідведення, витрат, пов'язаних з утримання та обслуговування прибудинкових територій, які були введені в дію з 24.10.2016 року, стало збільшення кількості поточних ремонтів систем водопостачання та водовідведення, існує критична потреба в поточному ремонті основних засобів, а також зростання розміру заробітної плати. Збільшення законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати із 1450 грн. у 2016році (закладеного в діючий тариф) до 3723 гривень на 1.01.2018 року, ріст в 2,57 рази.

Збиткова діяльність підприємства зумовлює до зменшення його фінансових ресурсів та може призвести до повної зупинки роботи підприємства. Довготривале використання основних засобів підприємства вимагає проведення значних обсягів ремонтних робіт та капіталовкладень, зміцнення матеріально-технічної бази. Відповідно до п. 2.12. зазначених правил зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються на протязі 14 календарних днів з дня розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування в мережі Інтернет.

                                                                                                              

 

Директор  КП «Добробуд»                                  Дьомін О.В.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор